Aktualności

Nad tym pracujemy...

10.11.2018

WARSZAWSKA DZIELNICA SPOŁECZNA

Od listopada jesteśmy członkiem zespołu opracowującego Masterplan dla Warszawskiej Dzielnicy Społecznej. Naszym zadaniem jest zaproponowanie obsługi komunikacyjnej  oraz strategii parkingowej osiedla.


03.10.2018

PILOTAŻOWY PROGRAM W SKAWINIE  - LINIA KOMUNIKACYJNA OBSŁUGIWANA AUTOBUSEM ELEKTRYCZNYM.

W październiku rozpoczęliśmy pracę nad programem pilotażowym uruchomienia nowej linii autobusowej w Skawinie, która obsługiwana będzie autobusem elektrycznym. Projekt realizowany jest w ramach unijnego projektu "LOW - CARB".

W ramach prac projektowych przeprowadzimy badania ankietowe, podczas których zapytamy mieszkańców Skawiny w jaki sposób i w jakich kierunkach się przemieszczają, co będzie podstawą do wyznaczenia optymalnej trasy autobusu. Następnie opracujemy wariantową koncepcję zmian w siatce połączeń transportu zbiorowego.

 

Facebook

2 days ago

VIA VISTULA

Nowohuckie weekendowe podróże zaprowadził dziś do Przylasek Rusiecki. Trzeba przyznać, że długie odcinki linii 95 robią wrażenie 😊👍

#travel #kolej #pociag

🚂🚃🚞🚅
...

View on Facebook

4 weeks ago

VIA VISTULA

W czasie kiedy drogowcy i producenci prześcigają się w udoskonalaniu barier drogowych, w różnych miejscach Polski spotkać można jeszcze takie ciekawostki.

Na droga powiatowej 1678K, w pobliżu Raby Wyżnej, jako zabezpieczenie przepustów i skarp wykorzystywane są wciąż betonowe bariery.

#VVtrasie #BRD
...

View on Facebook

1 month ago

VIA VISTULA

Dawno nas nie było. W lipcu ciężko pracowaliśmy, żeby w drugiej części wakacji udać się na zasłużony urlop. A jak wakacje to i podróże.

Dziś udało się zahaczyć o polski odcinek trasy rowerowej EuroVelo, przebiegającej dookoła Morza Bałtyckiego. Szlak rowerowy R10 o długości 588km, ciągnie się wzdłuż polskiego wybrzeża, od Świnoujścia aż po Gronowo.

Obecnie w ramach projektu Interreg trwają prace mające na celu modernizację istniejącej trasy i certyfikację do standardów EuroVelo.

🚲⛱️🌞🌅🚲

#VVtrasie #rower #eurovelo #r10
...

View on Facebook

2 months ago

VIA VISTULA

W Berlinie w starej zajezdni tramwajowej wpadli na pomysł aby stworzyć Classic Remise czyli coś co zdecydowanie polecamy wszystkim fanom motoryzacji ;)
Na miejscu można obejrzeć m.in. elektryczne samochody dostawcze z 1943r. lub kupić sobie np. Lamborghini Diablo z lat 90 lub Forda Mustanga w wersji cabrio

#berlin #classicremise #classiccars #vvtrasie
...

View on Facebook

2 months ago

VIA VISTULA

"That’s one small step for man, one giant leap for mankind."

20 lipca 1969 r. pierwsi ludzie na Księżycu byli pieszymi 😉

🚶‍♀️🚶‍♂️🌕🚀

#piesi #walkability #malykrok
...

View on Facebook

2 months ago

VIA VISTULA

#f16 #f16fightingfalcon #pikniklotniczy #nowytarg #lotniskonowytarg ...

View on Facebook