Aktualności

Nad tym pracujemy...

10.11.2018

WARSZAWSKA DZIELNICA SPOŁECZNA

Od listopada jesteśmy członkiem zespołu opracowującego Masterplan dla Warszawskiej Dzielnicy Społecznej. Naszym zadaniem jest zaproponowanie obsługi komunikacyjnej  oraz strategii parkingowej osiedla.


03.10.2018

PILOTAŻOWY PROGRAM W SKAWINIE  - LINIA KOMUNIKACYJNA OBSŁUGIWANA AUTOBUSEM ELEKTRYCZNYM.

W październiku rozpoczęliśmy pracę nad programem pilotażowym uruchomienia nowej linii autobusowej w Skawinie, która obsługiwana będzie autobusem elektrycznym. Projekt realizowany jest w ramach unijnego projektu "LOW - CARB".

W ramach prac projektowych przeprowadzimy badania ankietowe, podczas których zapytamy mieszkańców Skawiny w jaki sposób i w jakich kierunkach się przemieszczają, co będzie podstawą do wyznaczenia optymalnej trasy autobusu. Następnie opracujemy wariantową koncepcję zmian w siatce połączeń transportu zbiorowego.

 

Facebook

3 days ago

VIA VISTULA

Szanowni Państwo!
📝📝📝🚗🚗🚗
Poszukujemy osób chętnych do pracy dodatkowej przy odczycie filmów. W chwili obecnej mamy dostępne nagrania z pomiaru w Strefie Płatnego Parkowania w Gdyni. Są to filmy 12 - godzinne. Zadanie obserwatora polega na odczycie w domu filmu oraz zakodowaniu w pliku Excel danych w zakresie tablicy rejestracyjnej parkującego pojazu.
Stawka za 1 film to 350,00zł netto.
Osoby chętne zapraszamy do naszego biura przy ul. Kluczborskiej 33 w godzinach 16:00 - 19:00. Prosimy zabrać ze sobą dysk przenośny o pojemności przynajmniej 60GB (filmy są bardzo wysokiej jakości dlatego zajmują dość dużo miejsca).

Kontakt w celu szczegółów: 606 - 692 - 570

#pomiaryruchu #pracadodatkowa
...

View on Facebook

3 weeks ago

VIA VISTULA

Rozpoczęliśmy badania parkingowe w Gdyni. W dni robocze i w weekend będziemy przyglądać się zachowaniom parkingowym użytkowników SPP, mierzyć czas parkowania i sprawdzać poziom zajętości miejsc postojowych.

Co ciekawe, w ciągu ulicy Antoniego Abrahama utworzono woonerf również objęty strefą płatnego parkowania. Jak widać mieszczą się wszyscy - piesi, kierowcy, dostawcy i rowerzyści. Jest też miejsce dla przestrzeni komercyjnej i małej architektury

#Gdynia #SPP #parkowanie #pomiaryruchu #woonerf #wspoldzielenie #sharing

🚶‍♀️🚶‍♂️🚴‍♂️🚗🚚🅿️🚹
...

View on Facebook

3 weeks ago

VIA VISTULA

W przyszłym tygodniu wykonywać będziemy Pomiary w transporcie, w czasie których badać będziemy rotację w strefie płatnego parkowania w Gdyni!

#pomiaryruchu #parkowanie #VVtrasie #praca[Gdynia]

W najbliższych dniach realizować będziemy badanie strefy płatnego parkowania na terenie Gdyni.

W związku z tym poszukujemy osób chętnych do podjęcia współpracy przy realizacji badania. Praca polegać będzie na wykonaniu rejestracji rotacji parkingowej poprzez nagrywanie danego odcinka ulicznego na rejestrator samochodowy, w interwale 30 minutowym (przejazd tym samym odcinkiem co 30 minut).

Poszukujemy osób, które dysponują własnym pojazdem ze sprawnym gniazdem zapalniczki i będą dyspozycyjne w dniach:

✔️1 - 3 października (wtorek - czwartek) w godzinach 8 - 20
✔️5 października (sobota) w godzinach 9 - 20
✔️6 października (niedziela) w godzinach 10 - 18

Ze swojej strony zapewniamy sprzęt pomiarowy (rejestrator samochodowy) oraz atrakcyjne wynagrodzenia i zwrot kosztów paliwa (płatne w niedzielę, po realizacji zadania)

Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy na adres:

📧 pomiary@viavistula.pl (koniecznie proszę podać imię, nazwisko oraz numer telefonu)

lub pod numerem telefonu

📱+48 69 69 69 664

#Gdynia #SPP #parkowanie #pomiaryruchu #badanieparkingowe
...

View on Facebook

1 month ago

VIA VISTULA

Nowohuckie weekendowe podróże zaprowadził dziś do Przylasek Rusiecki. Trzeba przyznać, że długie odcinki linii 95 robią wrażenie 😊👍

#travel #kolej #pociag

🚂🚃🚞🚅
...

View on Facebook

2 months ago

VIA VISTULA

W czasie kiedy drogowcy i producenci prześcigają się w udoskonalaniu barier drogowych, w różnych miejscach Polski spotkać można jeszcze takie ciekawostki.

Na droga powiatowej 1678K, w pobliżu Raby Wyżnej, jako zabezpieczenie przepustów i skarp wykorzystywane są wciąż betonowe bariery.

#VVtrasie #BRD
...

View on Facebook

2 months ago

VIA VISTULA

Dawno nas nie było. W lipcu ciężko pracowaliśmy, żeby w drugiej części wakacji udać się na zasłużony urlop. A jak wakacje to i podróże.

Dziś udało się zahaczyć o polski odcinek trasy rowerowej EuroVelo, przebiegającej dookoła Morza Bałtyckiego. Szlak rowerowy R10 o długości 588km, ciągnie się wzdłuż polskiego wybrzeża, od Świnoujścia aż po Gronowo.

Obecnie w ramach projektu Interreg trwają prace mające na celu modernizację istniejącej trasy i certyfikację do standardów EuroVelo.

🚲⛱️🌞🌅🚲

#VVtrasie #rower #eurovelo #r10
...

View on Facebook