Poznaj nas bliżej

Dzięki nam zyskujesz gwarancję jakości.

Poruszamy miasta

Kompleksowo zajmujemy się transportem

Jesteśmy zespołem inżynierów, projektantów, planistów transportu, naukowców i wizjonerów pokazujących jak powinny wyglądać polskie miasta i przestrzenie

Czytaj więcej
Kompleksowo zajmujemy się transportem

Zobacz kto buduje naszą markę

Nasz zespół

Mateusz Szpórnóg

Współzałożyciel spółki oraz jej główny filar merytoryczny. Na przestrzeni ostatnich kilku lat autor wielu opracowań z zakresu planowania i projektowania systemów transportowych, a także koordynator prac zespołu. Niewątpliwy lider w prowadzeniu spotkań i konsultacji społecznych. Wprowadził cały zespół w środowisko GIS oraz analiz mikrosymulacyjnych, które od lat są jego ulubionym obszarem badań.

Fan technologii i książek, interesuje się bieżącymi wydarzeniami na świecie. Jego wiedza ogólna to poziom „1 z 10”.

Mateusz Szpórnóg

Bartłomiej Wiertel

Współzałożyciel spółki oraz lider zespołu. Autor opracowań z zakresu inżynierii ruchu oraz zrównoważonej mobilności, koordynator prac zespołu projektowego na przestrzeni ostatnich lat. Odpowiedzialny za wizję i cele zespołu oraz zapewnienie, aby nikt się nie nudził. W dużej mierze skupia się na prowadzeniu projektów oraz spotkań, warsztatów i konsultacji. Szuka pomysłów oraz prognozuje gdzie firma znajdzie się w najbliższym czasie i czym będzie się zajmować.

Fan hokeja, miłośnik intensywnych podróży oraz motoryzacji, znakomity mówca uwielbiający publiczne wystąpienia.

Bartłomiej Wiertel

Michał Żuławiński

Duże doświadczenie w pracy w administracji pozwala Michałowi na zwracanie szczególnej uwagi na efektywne projektowanie i planowanie infrastruktury. Jest współautorem dokumentów projektowych, planistycznych i strategicznych oraz analiz i prognoz ruchu drogowego, w tym Wzorców i Standardów. Prowadzi projekty z branży drogowej oraz przygotowania inwestycji transportowych z uwzględnieniem dofinansowań ze środków unijnych.

Od najmłodszych lat jest fanem Formuły 1, a równocześnie fascynuje go również tematyka militarna. Cały rok jeździ do pracy rowerem.

Michał Żuławiński

Wiktor Wlazły

Wiktor od lat interesuje się transportem zbiorowym. Na co dzień pracuje także nad studiami komunikacyjnymi oraz dokumentami planistycznymi traktującymi o zrównoważonej mobilności. Koordynuje także prace projektowe przy Planach Zrównoważonej Mobilności Miejskiej i Kompleksowych Badaniach Ruchu. Wiedza i umiejętności w zakresie oprogramowania makrosymulacyjnego i GISowego pozwalają na kompleksowe opracowanie wielu elementów opracowań.

Prywatnie miłośnik komunikacji miejskiej, zwłaszcza jej najbardziej nietypowych form, co realizuje w takcie podróży . Na co dzień wykorzystuje różne środki przemieszczania się, choć z samochodu korzysta tylko kiedy musi.

Wiktor Wlazły

Szymon Ściga

W pracy zajmuje się głównie zagadnieniami związanymi z kompleksowym opracowaniem Planów Zrównoważonej Mobilności Miejskiej (SUMP). Dodatkowo realizuje projekty związane z inżynierią ruchu drogowego oraz sterowaniem sygnalizacją świetlną na skrzyżowaniach z uwzględnieniem analiz przepustowości i miar warunków ruchu. Na co dzień korzysta z programów symulacyjnych w skali makro i mikro.

Poza pracą jego pasją jest piłka nożna, a boisko to jego drugi dom. Swoje umiejętności organizacyjne wykorzystuje planując wspólne mecze i sportowe popołudnia dla znajomych oraz reszty zespołu projektowego.

Szymon Ściga

Piotr Góralski

Piotr to koordynator i główna osoba odpowiedzialna za realizację badań i pomiarów ruchu drogowego z wykorzystaniem technik wideorejestracji. W kompleksowy sposób prowadzi projekty związane z tym zagadnieniem od momentu organizacji badań, przez ich realizację oraz nadzór w terenie, poprzez opracowanie wyników i gromadzenie danych, a także analizy otrzymanych informacji.

Prywatnie prawdziwy entuzjasta sportu, szczególnie oddany drużynom z orłem na piersi. Pasjonat aktywności fizycznej, zwolennik zdrowego stylu życia. W ciągu najbliższych kilku lat chciałby odwiedzić wszystkie najpiękniejsze miejsca w Polsce.

Piotr Góralski

Grzegorz Romaniak

W swojej pracy Grzegorz łączy dwa istotne elementy: planowanie i przeprowadzanie badań przy użyciu techniki wideorejestracji oraz gromadzenie i obróbkę danych w późniejszej fazie projektu. Często angażuje się również w komponenty projektów, które wymagają skupienia się na danych pochodzących z systemów automatycznych, w tym danych big-data. Dodatkowo, aktywnie uczestniczy w automatyzacji procesów przetwarzania i analizy danych, wykorzystując m.in. język Python oraz makra VBA.

Prywatnie fan sportu, głównie pod kątem analiz statystycznych. W wolnym czasie amatorsko trenuje taniec towarzyski, west coast swing oraz tenis stołowy. Interesują go także nowe rozwiązania technologiczne.

Grzegorz Romaniak

Anna Małek

Ania najlepiej odnajduje się w projektach związanych z planowaniem systemów transportowych, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb pieszych i rowerzystów. Dlatego też jednym z kluczowych obszarów, którym się zajmuje jest planowanie zrównoważonej mobilności w obszarach miejskich. Wysokie poczucie estetyki sprawia, że w pracy dba o aspekty wizualne opracowań, wykorzystując do tego różnorodne programy graficzne.

Wielka fanka dobrego jedzenia. Lubi podróżować odkrywając smaki i kultury różnych miejsc na świecie. Wolny czas spędza na siłowni.

Anna Małek

Marcelina Kowalczyk

Głównym obszarem, w którym pracuje Marcelina to zrównoważona mobilność, a także analizy danych. Na co dzień skupia się w pracy na dostępności systemów transportowych w oparciu o analizy GISowe w programach QGIS oraz ArcGIS. Coraz częściej opracowuje komponenty projektów związane z analizą danych statystycznych oraz wynikami z baz danych.

W wolnym czasie gra w piłkę nożną, rekreacyjnie jeździ na rowerze oraz podróżuje. Prywatnie wielka fanka Igi Świątek.

Marcelina Kowalczyk

Michał Namysło

Michał koordynuje prace związane z realizacja badań z wykorzystaniem techniki wideorejestracji. Osobiście nadzoruje prace w terenie ponosząc odpowiedzialność za właściwe funkcjonowanie sprzętu od strony technicznej. Dodatkowo zajmuje się analizą danych zgromadzonych, ich porządkowaniem i przekazywaniem do późniejszego odczytu.

Jest fanem podróży, militariów i jazdy na rowerze.

Michał Namysło

Poznaj gdzie wystąpiliśmy

VIA VISTULA

opis zdjecia

Zobacz kto nam zaufał

Nasi kontrahenci

8.stowarzyszenie_bof.jpg
3.gmina_kraków.jpg
6.um_kielce.png
7.subregion_zachodni.jpg
5.yunex_traffic.jpg
2.sgs.png
12.pannatoni.png
15.pbs.jpg
1.gmina_skawina.jpg
13.gaz_system.png
9.województwo_zach_pom.jpg
11.gddkia.png
8.um_radom.jpg
10.sweco.png
14.noho.png
4.zdm_warszawa.jpg