Partner strategiczny

Nasza firma miała zaszczyt pełnić rolę partnera strategicznego konferencji Modelling 2024, która odbyła się w dniach 6-7 czerwca 2024 roku na Politechnice Krakowskiej. Wydarzenie to stanowiło nie tylko znakomitą okazję do zgłębiania najnowszych trendów i technologii w dziedzinie modelowania, ale także stworzyło platformę do wymiany wiedzy i doświadczeń z wybitnymi ekspertami z całej Polski.

 

O konferencji

Konferencja Modelling 2024 miała na celu przybliżenie uczestnikom najnowszych osiągnięć w zakresie modelowania podróży, ale także pozwalała na dyskusję o problemach związanych z procesem tworzenia modeli transportowych.

Nasi przedstawiciele aktywnie uczestniczyli w debatach oraz sesjach panelowych, prezentując projekty realizowane przez naszą firmę w ostatnich miesiącach. Szczególną uwagę przyciągnęło nasze stoisko, które zrealizowaliśmy we współpracy z firmą Aigorithmics. Innowacyjne przedstawienie możliwości wykonania pomiarów oraz zaawansowanych algorytmów rozpoznawania pieszych w czasie rzeczywistym nie tylko przyciągnęło wielu uczestników, ale również umożliwiło połączenie merytoryki z elementami edukacyjnymi. Rozmowy z odwiedzającymi nasze stoisko uczestnikami konferencji były niezwykle wartościowe i dostarczyły nam nowej energii do dalszych działań.

 

Podsumowanie

Konferencja Modelling 2024 była dla nas nie tylko okazją do zaprezentowania naszych osiągnięć, ale również do nawiązania nowych kontaktów i pogłębienia współpracy z innymi podmiotami działającymi w obszarze modelowania.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia, a w szczególności organizatorom za stworzenie możliwości spotkania i wymiany doświadczeń. Już teraz nie możemy doczekać się kolejnej edycji konferencji, która z pewnością będzie równie inspirująca.